Reviews

 • Džiugas says:

  Sveiki, labai graži sodyba, ačiū

 • Raminta says:

  Teko pabūvoti čia, tai likau sužavėta viskuo :) Niekas nenuvylė.
  Rekomenduoju ;)

 • Daiva says:

  2015 05 29 šventėme jubiliejų šioje sodyboje.Maistas buvo labai skanus -restoraninio lygio,aptarnavimas aukštam lygyje,sodyba labai graži.O svarbiausia-visiems svečiams labai patiko,nes teko švęsti keliose kitose sodybose,kur buvo visokių nesusipratimų ir daug kas nepatiko svečiams ir mums.O čia-Superiniai ir rūpestingi sodybos šeimininkai,daug ką patarė.Kainos labai normalios.Likome patenkinti 100%.Kitai šventei rinksimės tik šią sodybą.Rekomenduojame.Ačiū šeimininkams.

 • Joana says:

  Sveiki. Prieš savaitę šioje sodyboje šventėme savo vestuves. Sodyba, aplinka – gražu, viskas skoninga, subtilu, jokios pompastikos. Labiausiai mums patiko bendravimas ir bendradarbiavimas su Vilos savininkais. Patarimai, pagalba, gera atmosfera. Taip pat norime pasakyti, kad labai skanus ir įvairus maistas. Padavėjom, virėjom, kepėjom 10 balų. VISKAS BUVO TIESIOG NUOSTABU. Mes dar tikrai pas Jus atvyksime :) Joana ir Paulius.

 • Ignas says:

  Nerealiai faina sodyba bei sodybos seimininkai ir personalas! Visada nuosirdziai patars, pades ir pagelbes :)) Maistas taip pat be galo skanus ir labai graziai serviruojamas. Super ir dar karta didelis ACIU seimininkams bei personalui!!!

 • domeikava says:

  Ačiū ir Jums.Buvote nuostabūs svečiai.Visada lauksime atvykstant.

 • Irma ir Evaldas says:

  Labai ačiū už sukurtą jaukia atmosferą mūsų vestuvių dieną. Labai patiko aptarnavimas, maisto kokybė ir šilta aplinka, bendradarbiavimas, konsultacijos. Tikrai dar sugrįšime į šia sodyba ir rekomenduojame kitiems.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *